تجهیزات آبیاری آریا
خانه / آبپاش آبیاری / آبپاش ویر60 با قیمت فروش ارزان

آبپاش ویر60 با قیمت فروش ارزان

آبپاش ویر 60 با قیمت فروش ارزان در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت عمده و خرده برای همکار، نمایندگی و باغداران به صورت آنلاین و حضوری از طریق شماره های درج شده امکان پذیر است.

آبپاش ویر60 با قیمت فروش ارزان

کاربرد آبپاش ویر 60

آبپاش ویر مدل VYR-60 یک آبپاش چرخشی ضربه ای تنظیمی با ورودی ۳/۴ اینچ از جنس برنج می باشد. محور و فنر آبپاش VYR-60 از فولاد ضد زنگ (stainless steel) ساخته شده است. اورینگ ها و واشرهای به کار رفته در این آبپاش از جنس فولاد ضد زنگ (stainless steel) و تفلون و پلی کربنات مخصوص می باشد تا مقاومت بسیار بالایی در برابر تماس با آب و کودهای پر خطر داخل بازار داشته باشد.

آبپاش ویر60 با قیمت فروش ارزان

ویژگی های آبپاش ویر 60

  • آبپاش VYR-60 برای آبیاری با حجم آبدهی ۸۰۰ تا ۳۳۰۰ لیتر در ساعت و فشار کاری ۱٫۷۵ تا ۵ بار و پرتاب ۱۲ تا ۱۹ متر طراحی شده است.
  • این آبپاش به دو صورت تک نازله و ۲ نازله عرضه شده است.

مشخصات فنی آبپاش ویر

  • قابلیت استفاده بصورت تمام دور و تنظیمی
  • ورودی: اتصال نر 3/4 اینچ
  • قطر نازل: از 20 الی 8 میلی متر
  • دامنه فشارکاری: 1.75 تا 5 بار
  • شعاع پاشش: 12 – 19 متر
  • آبدهی: 800 تا 3300 لیتر در ساعت
  • فواصل نصب برای 90٪ همپوشانی: 15x18R و 18x18T و 18x20T متر

آبپاش ویر60 با قیمت فروش ارزان

عملکرد آبپاش ویر ۶۰ :

آبپاش آبیاری ویر از سری تجهیزات رایج و کاربردی سیستم های آبیاری بارانی است که تحت فشار معینی میزان آب مشخصی را به صورت قطرات ریز بر روی زمین های کشاورزی پخش می کند. به گونه ای که با اسپری کردن آب موجب بهبود رشد مناسب محصولات زراعی می شود. این روش آبیاری بسیار مؤثر تر از روش های سنتی معمولی ابیاری است. زیرا بهره وری استفاده مفیدی از آب دارد و می تواند تغذیه کامل ریشه گیاهان را تضمین کند. در آبپاش آبیاری ویر مدل ۶۰ از دبی و آبدهی گرفته تا تعداد دور در حین عملیات آبیاری، همه چیز مناسب و عالی می باشد.

معرفی بیشتر آبپاش ویر ۶۰ :

آبپاش آبیاری بارانی ویر ۶۰ جریان آب خروجی را به صورت یکنواخت بر روی زمین های کشاورزی پخش می کند. مدل دو نازله این دسته از آبپاش ها محبوبیت فراوان تری دارد. زیرا با توجه به اینکه نازل بزرگ تر پرتاب بیشتر آب و نازل کوچک تر پرتاب کم تر آب دارد، همه ی اطراف و دور بر خود را به صورت منظم و دقیق آبیاری می کند.
مدل تنظیمی این ابپاش ها دارای صفحه فنری است که تا حد معین شده ای در عملیات آبیاری به چرخش درمی آید و‌ بعد از آبیاری به حالت اولیه خود باز می گردد.

آبپاش ویر60 با قیمت فروش ارزان

محاسن آبپاش ویر ۶۰ :

آبپاش آبیاری ویر ۶۰ از منابع آبی بهترین مصارف دارد و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند. این محصول ضمن اینکه آبیاری مناسبی دارد، قادر به پخش کود های شیمیایی محلول در آب می باشد.
همچنین مانع از یخ زدگی گیاهان و درختان به دلیل نحوه ابیاری صحیح می شود. این مدل از ابپاش های ابیاری بارانی از جنس مرغوب و باکیفیت ساخته شده است که دوام عالی در مقابل ضربه ها، نور اشعه ماوراء بنفش و خوردگی ها دارد.

سایر مزایای آبپاش آبیاری ویر ۶۰ :

آبپاش آبیاری ویر ۶۰ موجب افزایش محصولات زراعی و رشد سریع ریشه ها و برداشت زود تر از موعود می شود. این محصول طول عمر بالایی دارد و از مصرف آب، کود های شیمیایی و سموم و انرژی و نیروی کار صرفه جویی می کند.

آبپاش ویر60 با قیمت فروش ارزان

آبپاش ویر60 با قیمت فروش ارزان

نمایندگی های آنلاین ما در سراسر داخل کشور عرضه کننده عمده و تکی انواع و اقسام این آبپاش های ویر بارانی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات با ما در تماس باشید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت آبپاش چمن فلزی

قیمت آبپاش چمن فلزی سه شاخه

قیمت آبپاش چمن فلزی سه شاخه را از ما دریافت کنید. آبپاش چمن فلزی سه …

دیدگاهتان را بنویسید