تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله های آبیاری قطره ای / خرید آنلاین لوله آبرسانی کشاورزی

خرید آنلاین لوله آبرسانی کشاورزی

خرید آنلاین لوله آبرسانی کشاورزی با ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد که شما می توانید از طریق شماره های درج شده این محصول را به صورت عمده و خرده تهیه و سفارش دهید.

 خرید لوله آبرسانی کشاورزی

کاربرد لوله آبرسانی کشاورزی

لوله های آبرسانی کشاورزی با فشار های 4 الی 20 در سایز های مختلف با برترین مواد پلی اتیلنی نیز تولید و روانه بازار می شوند.

لوله پلی اتیلن آبرسانی و لوله پلیکا رفسنجان  نیز برای انتقال آب در سیستم های آبیاری قطره ای، تحت فشار و آبیاری قطره ای بیشترین کاربرد و استفاده را دارد.
این لوله ها برای انتقال سیالاتی که دارای ذرات جامد بسیار کوچک هستند، مناسب می باشند؛ دیواره صاف این لوله ها پلی اتیلن در اثر برخورد این ذرات، ساییده نمی شود و دوام و طول عمر بسیار بالایی دارند. استفاده از لوله پلی اتیلن در شبکه آبیاری کشاورزی، هزینه ها را تا حد زیادی کاهش می دهد.

برای خرید لوله آبرسانی کشاورزی و لوله پلیکا آدا پلاست با ارزان ترین قیمت بازار و با بهترین کیفیت در سایز های مختلف می توانید در تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت آ«لاین سفارش تهیه نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت لوله آبیاری قطره ای دینا پلیمر

لیست قیمت لوله آبیاری قطره ای دینا پلیمر

لیست قیمت لوله آبیاری قطره ای دینا پلیمر را از ما دریافت کنید. لوله آبیاری …

دیدگاهتان را بنویسید