تجهیزات آبیاری آریا
خانه / شیر تخلیه هوا / خرید شیر تخلیه هوا به صورت عمده

خرید شیر تخلیه هوا به صورت عمده

خرید شیر تخلیه هوا به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد که شما می توانید به صورت آنلاین و حضوری این را با ارزان ترین قیمت بازار در وب سایت واترینگ سیستم خریداری نمایید.

خرید شیر تخلیه هوا به صورت عمده

کاربرد شیر تخلیه هوا

در سیستم های آبیاری و گازی زمانی که به صورت 24 ساعته که کار می کند یکسری هوا های اضافه در لوله های تجمع پیدا می کند و زمانی که این هوای اضافه وجود داشته باشد باعث اختلال در روند انتقال آب می شود.
که موجب می شود به پمپ و لوله های آسیب جدی برسد با استفاده از شیر تخلیه هوا که در ابتدای ورودی سیستم لوله کشی وجود دارد هوا های اضافه را میگیرد و مانع ایجاد اختلال می شود. این شیر تخلیه هوا بایددر محلی سرپوشیده قرار بگیرد و امکان یخ زدن شیرها وجود نداشته باشد.

انواع شیر تخلیه هوا

  • شیر هوای تک روزنه
  • شیر هوای دو روزنه
  • شیر هوای دیسکی

خرید شیر تخلیه هوا به صورت عمده

معرفی شیر تخلیه هوا:

شیر تخلیه هوا یکی از اجزای مهم در تأسیسات لوله کشی صنعتی است که کاربرد مؤثری دارد.
این دسته از شیرآلات برای آزاد سازی هوای اضافی جهت جلوگیری از فشار داخل لوله ها استفاده می شود.
کاربرد فراوان دیگر این شیرها در پروژه های لوله کشی های آب آشامیدنی می باشد.
به طور کلی این محصولات دارای دو کارکرد اصلی می باشد. اول از همه اینکه به تخلیه آزاد هوای جمع شده در لوله های تحت فشار کمک می کند.
این جمع آوری هوا در زمانی اتفاق می افتد که بیشتر از انرژی مربوطه حباب و گاز وجود داشته باشد. کارکرد دیگر دسته از شیرآلات زمانی اتفاق می افتد که هوای داخل لوله بسیار پایین باشد که هوای مورد نیاز را بر می گرداند.

خرید شیر تخلیه هوا به صورت عمده

شرح شیر تخلیه اتوماتیک:

شیر تخلیه اتوماتیک یکی از گزینه های محبوب است.
این شیر هوا و آب هایی که موجب مشکل و آسیب در سیستم های جریان آب می شود کارکرد آزاد سازی هوا را اعمال برای رفع مشکل اعمال می کند.
این عملکرد به وسیله ایرونت کاملا خودکار می باشد. این ویژگی به صورت اتوماتیک به تخلیه هوا و گاز و سپس متعادل سازی داخل لوله ها کمک می کند.
وجود هوای اضافی داخل لوله ها بسیار خطرناک و آسیب زا است. این مشکلات می توانند موجب قطع جریان سیال، کاهش جریان دبی، افت شدید پمپ و غیره می باشد.

خرید شیر تخلیه هوا به صورت عمده

شرح شیر تخلیه هوای دیسکی:

همانطور که گفته شد شیرهای تخلیه به انواع تک روزنه، دو روزنه و دیسکی تقسیم می شوند که هرکدام عملکرد خاص به خود را دارند. اما شیر های تخلیه هوای دیسکی دارای عملکرد باکیفیت است.
این دسته از شیر آلات دارای ساختار دو روزنه با محفظه بزرگ می باشد. شیرهای هوای دیسکی اکثرا جهت استفاده در ورود و خروج گاز و هوا در حجم بالا کاربرد دارد. به گونه ای که قطر این شیرها بالای 5/2 میلی متر می باشد. البته ناگفته نماند شیرهای تخلیه دیسکی فاقد مکانیزم شناور هستند و مقطع عبور هوا را از طریق دیسک مربوطه تنظیم و اعمال می کنند.

خرید شیر تخلیه هوا

برای خرید انواع شیر تخلیه هوا می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را به صورت عمده و خرده بدون واسطه و ارزان ترین قیمت بازار در وب سایت ما خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید