تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / خرید نوار تیپ درز وسط صادراتی

خرید نوار تیپ درز وسط صادراتی

نوار تیپ درز وسط صادراتی به صورت عمده از طریق وب سایت ما خریداری کنید. این نوارها دارای جنس باکیفیت و مستحکم در برابر عوامل و شرایط جوی می باشد که نیازهای آبیاری های مختلف را تأمین می کند.

قیمت فروش روز نوار تیپ پلاک دار

کاربرد نوار تیپ درز وسط

نوارتیپ درز از وسط از پلی اتیلن ساخته شده و دارای جنسی نرم می باشد.آب با فشار وارد نوارتیپ آبیاری شده و از طریق روزنه های روی نوار بهصورت قطره ای گیاهان را سیراب می کند و مصرف آب را به حداقل ممکن می رساند.پس از اتمام فرآیند آبیاری نوار ها به شکل قبلی خود برمی کردند و کاملا خالی از آب میشوند.
با استفاده از نوار تیپ درز وسط صادراتی برای آبیاری های کشاورزی و باغبانی متناسب است. همچنین دارای سایز و اندازه های مختلف است که نصب آسان و ایمن دارد. به علاوه با دوام عالی که دارد مناسب برای کاشت های چند ساله است و ساخته شده از مواد اولیه اصلی با کیفیت بالا است، موادی که مقاومت خود را در برابر اشعه ماورا بنفش فراهم می کند.

مشخصات و ویژگی های نوار تیپ درز وسط

نوار تیپ درز وسط صادراتی آب مورد نیاز را به ریشه و ساقه محصولات را منتقل می کند و به روش مشابه بارندگی طبیعی به خاک اعمال می شوند. این لوله های پلی اتیلن آبیاری را می توان در مناطق بسیار کم آب، سطح خاک ناهموار و خاک با عمق کم بدون ایجاد اتلاف آب و فرسایش و همچنین به طور کارآمد در خاکهایی با نفوذ پذیری بالا یا ظرفیت نگهداری آب کم استفاده کرد.

مزایایی نوار تیپ درز وسط

 • نوار آبیاری قطره ای درز وسط جدید کشاورزی
 • نوار تیپ درز وسط با فاصله قطره چکان ۱۰ و ۲۰ سانت
 • نوار ابیاری قطره ای بن دریپ ( درز وسط) با فاصله قطره چکان ۱۰ سانت
 • نوار آبیاری در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید، کود های شیمیایی، سموم، مواد دفع آفات و اسپری‌های کشاورزی مقاوم است.
 • معمولا انواع مختلف نوار تیپ در فاصله درزهای ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتیمتری موجود هستند که بسته به محصولی که می خواهید آبیاری کنید می توانید یک گزینه را انتخاب کنید.
 • به شکل معمول و استاندارد، آبدهی هر درز نوار تیپ ۱۰ سانتیمتری برابر با ۱٫۸ لیتر در ساعت، ۲۰ سانتیمتری برابر ۲ و ۳ لیتر در ساعت و نوار ۳۰ سانتیمتری برابر ۲ لیتر در ساعت می باشد
 • اتصالات نوار تیپ به شکل استاندارد و بسیار ساده موجود هستند و بدون نیاز به دستگاه و یا دانش فنی بالا خود می توانید به راحتی آن ها را نصب و از نوار آبیاری بهره برداری کنید.
 • نوارتیپ درز از وسط از پلی اتیلن ساخته شده و دارای جنسی نرم می باشد.آب با فشار وارد نوارتیپ آبیاری شده و از طریق روزنه های روی نوار بهصورت قطره ای گیاهان را سیراب می کند و مصرف آب را به حداقل ممکن می رساند.پس از اتمام فرآیند آبیاری نوار ها به شکل قبلی خود برمی کردند و کاملا خالی از آب میشوند.

 • با ابدهی ۱٫۶ تا ۳٫۲ لیتر در ساعت
 • مناسب برای آبیاری روی سطحی و زیر سطحی کم عمق
  توزیع به سراسر ایران برای کشاورزان و گلخانه داران محترم و کشت و صنعت و فروشگاه و شرکت های آبیاری و خدمات روستایی
 • همراه با اتصالات و لوازم آبیاری
 • این مدل نوار تیپ نیازی به تسطیح زمین و از بین بردن پستی و بلندی آن ندارد. به دلیل قابلیت کار کردن با فشار کم، نوار آبیاری بدون استفاده از پمپ و به راحتی آب را تا انتهای نوار با فشاری یکسان می رساند.

خرید نوار تیپ درز وسط صادراتی

خرید نوار تیپ درز وسط صادراتی را با قیمت فوق العاده از طریق وب سایت تجهیزات آریا دریافت کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت نوار تیپ 20 سانتی

قیمت نوار تیپ 20 سانتی دینا

جهت دریافت قیمت نوار تیپ 20 سانتی دینا با ما در تماس باشید. نوار تیپ …

دیدگاهتان را بنویسید