تجهیزات آبیاری آریا
خانه / اتصالات پلی اتیلن / فروشگاه اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

فروشگاه اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

فروشگاه اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای عرضه کننده انواع این نوع اتصالات به سراسر ایران از طریق شماره های درج شده در وب سایت می باشد.

فروشگاه اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

کاربرد اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

در روش های آبیاری قطره ای به یکسری ابزار نیز برای نصب و راه اندازی بک سیستم آبیاری قطره ای نیار است ما زمانی که لوله های آبیاری قطره ای پلی اتیلن را نصب و راه اندازی می کنید به یکسری اجزا نیاز دارد که بر روی آن نصب گردد و تا بتوانیم آب را باز و بسته و از طریق ان آب به بیرون بیاید و محصولات را آبیاری نمایید.
یک سیستم آبیاری موثر به علت کاربرد موثر آب و نیروی کارگردارای مزایای آگرونومیکی ، آگروتکنیکی و اقتصادی منحصر به فرد است. سیستم قطره ای تنها نصف آب مورد نیاز آبیاری بارانی یا سطحی مصرف می کند.
در آبیاری قطره ای آب از یک شبکه لوله کم فشار به صورت یک الگوی از قبل تعیین شده ، پخش می گردد. وسیله ورود آب به خاک  قطره چکان نام دارد .
مثلاً‌ در باغات درختان جوان ، آبیاری  با سیستم قطره ای تنها نصف آب مورد  نیاز آبیاری بارانی یا سطحی مصرف می کند . با مسن تر شدن درختان ، صرفه جوئی در آب با سیستم قطره ای کاهش می یابد ما هنوز برای بسیاری باغداران آبیاری موثر با سیستم قطره ای بعلت کمبود و قیمت بالای آب ، اهمیت دارد.
قطره چکانها از طریق یک نازل باریک یا مسیر جریان طویل، فشار موجود در شبکه لوله را کاهش می دهند و موجب کاهش دبی تخلیه تا حدود ۴ یا ۸ لیتر بر ساعت می شوند.
اتصالات آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت در انواع مختلف و از جنس پلی اتیلن نیز تولید و روانه بازار شده است و این محصول بر روی لوله های پلی اتیلنی با استفاده از سیستم آبیاری قطره ای می توانیم مزرعه یا درختانی پر از محصول داشته باشیم. اتصالات آبیار قطره ای عمدتا سایز ۱۶ میلی متر می باشند شامل زانو ، سه راه، رابط، اتصال اولیه لوله ۱۶ میلیمتری واشر اولیه، رابط تیپ به تیپ و غیره … می باشد.

مزایایی اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

 • دارای تنوع زیاد برای سهولت در کار
 • روش اتصال بسیار ساده
 • نصبو راه اندازی آسان
 • با استفاده از اتصالات آبیاری قطره ای صرفه جوئی در میزان آب و هزینه های  آبیاری قطره ای هزینه های بهره برداری را کاهش می دهد، و این مسئله اساسی در این روش جدید است .  سیستم های  قطره ای به آب کمتری  نسبت به سایر سیستم های  متداول آبیاری نیاز  دارد .
 • پبا استفاده از سیستم آبیاری قطره ای می توانیم مزرعه یا درختانی پر از محصول داشته باشیم. اتصالات آبیار قطره ای عمدتا سایز ۱۶ میلی متر می باشند شامل زانو ، سه راه ، رابط ، اتصال اولیه لوله 16 میلیمتری واشر اولیه ، رابط تیپ به تیپ و غیره … می باشد.
 • مقاوم در برابر مواد شیمیایی و کود شیمیایی
 • مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
 • سهولت در باز و بسته شدن
 • مقاوم در برابر رطوبت و پوسیده گی
 • دارای عمد طولانی
 • قیمت ارزان و مرقوم به صرفه

فروشگاه اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

فروشگاه اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای ارائه کننده انواع این محصولات به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت می باشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

شرکت اتصالات پلی اتیلن در کردستان

خرید اتصالات لوله پلی اتیلن فاضلابی

خرید اتصالات لوله پلی اتیلن فاضلابی را در قیمت های ارزان تنها و تنها از …

دیدگاهتان را بنویسید