تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار آبیاری / فروش نوار تیپ درز وسط

فروش نوار تیپ درز وسط

فروش نوار تیپ درز وسط به صورت عمده و تکی در برترین کیفیت و انتقال آن به سراسر نقاط کشور توسط تجهیزات کشاورزی آریا انجام می گردد.

فروش نوار تیپ درز وسط

کاربرد نوار تیپ درز از وسط

عملکرد نوار مدل تیپ درز از وسط همانند آبیاری قطره ای می باشد. این آبیاری قطره ای توسط بیشتر کسانی که به باغبانی علاقه مند هستند و می خواهند سبزیجات و گیاهان خود را در باغ های خود پرورش دهند، ترجیح داده می شوند. این نوار تیپ یکی از مهمترین تجهیزات در بین لوازم باغ یا کشاورزی است که به شما در باغبانی کمک می کند.
به گونه ای که به شما کمک می کند تا با خیال راحت آب را از منبع خود به گیاهان باغ یا نهال های کوچک درخت های زمین خود برسانید. مقاومت این نوار درز از وسط از جنس پلیمری سبک ساخته شده است که ضمن اینکه راحت رول‌ می شود به شما امکان می دهد حتی در زمین های ناهموار آبیاری کنید.

مزایای  نوار تیپ درز از وسط

یکی از بهترین گزینه ها برای انتقال ایمن آب و آبیاری به باغ شما ممکن است استفاده از قطره چکان باشد. از همین رو این  نوار تیپ درز از وسط بهترین گزینه است. شما می توانید از طریق آن به هر گیاه یا سبزیجات در زمین خود به طور مساوی و به صورت کنترل شده توزیع کنید.

اگر به دنبال روش بهتری برای آبیاری گیاهان و سبزیجات هستید، مزایای آبیاری قطره ای را از طریق این نوار تیپ ها در نظر بگیرید.

بیاری قطره ای به وسیله این نپار تیپ عای درز از وسط یک سیستم آبیاری است که قطرات کمی آب مستقیماً به منطقه ریشه گیاه ساطع می کند.

همین امر موجب:

کاهش مصرف آب: با هدف قرار دادن مستقیم منطقه ریشه، آب در مناطقی که به درد گیاه نمی خورند هدر نمی رود.

شاخ و برگ سالمتر گیاهان و محصولات: آبیاری قطره قطره از طریق این نوار ها به معنای مرطوب ماندن برگ های گیاه پس از آبیاری است. برگهای مرطوب باعث تغییر رنگ و زرد شدن می شود. با آبیاری قطره ای، برگ گیاهان خشک می مانند چراکه آب تنها به ریشه محصولات می رسد.

از قارچ و بیماری ها جلوگیری می کند: برگهای مرطوب باعث گسترش قارچ مانند بیماری های متعدد می شوند. آبیاری قطره ای شاخ و برگ را خشک نگه می دارد و از قارچ جلوگیری می کند.

این نوار ها از فرسایش خاک جلوگیری می کند: آبیاری قطره ای یک موقعیت آبیاری آرام و مداوم است و از میزان روان شدن محلولات مغذی داخل خاک را جلوگیری می کند در نتیجه فرسایش خاک را هم نیز کاهش می دهد.

علفهای هرز را کاهش می دهد:  از آنجا که مناطق بین گیاهان آب دریافت نخواهند کرد، احتمال رشد علفهای هرز کمتر است.

ویژگی های نوار تیپ درز از وسط

  • این نوار های تیپ درز از وسط دارای فواصل مختلف قطره چکان ها تا میزان ۱۰ الی ۶۰ سانتی متر است. از همین رو می توانید نسبت به نیاز خود و نوع خاک مورد نظر هر کدام را انتخاب کنید.
  • این نوارها دارای ساختار از جنس مرغوب پلی اتیلن درجه یک است. از همین رو خیلی نرم و انعطاف پذیر است و در جاهای مختلف به آسانی حمل و جابه جایی و ختی به دور محصولات می پیچند. از همین رو محبوبیت فراوانی پیدا کرده است.
  • این نوار ها مدل مناسبی برای انواع زمین های کشاورزی، محصولات مختلف مانند نهال ها، درختان، گلخانه ها، سبزیجات، میوه های ردیفی، انگور، چغندر، چمن ها، پارک ها، محوطه های زمین های فوتبال و ورزش و غیره است.
  • این نوار ها عمر بسیار بالایی دارند و از همین رو می توانند سالیان زیادی کشاورزان و باغبانان از آن به خوبی استفاده کنند.
  • این نوار های تیپ درز از وسط دارای مقاومت هالی عالی در برابر ضربه مواد شیمیایی و کود ها هستند.

فروش نوار تیپ درز وسط

فروش نوار تیپ درز وسط

جهت سفارش و خرید این نوار تیپ درز از وسط  همین الان با شماره های درج شده تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده نوار تفلون چینی

فروش عمده نوار تفلون چینی

فروش عمده نوار تفلون چینی بدون واسطه در تجهیزات کشاورزی آریا امکان پذیر میباشد. نوار آب‌بندی …

دیدگاهتان را بنویسید