تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله های آبیاری قطره ای / قیمت لوله ابیاری باغ در بازار

قیمت لوله ابیاری باغ در بازار

قیمت لوله ابیاری باغ در بازار از نرخ بالاتری برخوردار است ولی در تجهیزات کشاورزی آریا این محصول از نرخ بسیار پایینی برخوردار می باشد که شما می توانید این محصول را به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

قیمت لوله های آبیاری قطره ای در بازار

کاربرد لوله ابیاری باغ

لوله آبیاری باغ با بهترین کیفیت از جنس پلی اتیلن نیز تولید شده است و در سایز 16 میلیمتری طراحی شده که بیشترین کاربرد و استفاده را در سیستم آبیاری باغات و آبیاری قطره ای را دارد.
لوله آبیاری و لوله پلیکا رفسنجان برای انتقال و جابه جایی آب نیز بیشترین کاربرد و استفاده را دارد و یکسری قطره چکان های آبیاری بر روی آن نصب و راه اندازی می گردد و از طریق آن آبیاری یکنواختی به تمامی محصولات کشاورزی داده می شود.

قیمت لوله ابیاری باغ در بازار

مزایایی لوله آبیاری باغ

  • نصب و راه اندازی آسان
  • مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماواری بنفش، خوردگی، فشار و ساییدگی را دارد.
  • بهترین انتخاب برای کشت های فصلی
  • قابلیت نصب و راه اندازی را در اعماق زمین را دارد.

معرفی لوله پلی اتیلن آبیاری باغ :

لوله های پلی اتیلن و لوله پلیکا آدا پلاست آبیاری باغ برای بهره وری بیشتر از منابع آبی طراحی شده است. نام دیگر این لوله های آبیاری، لوله های تک جداره ای است که از ابعاد و فشارهای کاری متعددی بهره می برند.
به طور کلی سایز این لوله ها در انواع ۱۰ میلی متری، ۱۶ میلی متری، ۳۲ میلی متری و ۵۰ میلی متری می باشد که متناسب با متراژ باغ و نوع گیاهان و محصولات گزینه مناسب انتخاب می شود. همچنین در انواع کلاف های ۱۰۰ متری، ۲۰۰ متری و ۴۰۰ متری تولید و‌ طراحی می شوند.

قیمت لوله ابیاری باغ در بازار

ویژگی لوله پلی اتیلن آبیاری باغ :

لوله پلی اتیلن آبیاری دارای کاربرد های فراوانی در زمین های زراعی، باغ ها، گلخانه، محوطه فضای سبز، پارک، چمن و غیره می باشد. همچنین امکان اتصال به انواع قطره چکان های موجود در بازار به وسیله این لوله ها وجود خواهد داشت.
کاربرد عمده این محصولات قابلیت آبرسانی در انواع سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی می باشد که بهترین عملکرد ها را نیز تضمین می کند. به علاوه غیر از انتقال آب، این لوله ها قادر به انتقال کود شیمیایی و سموم کشاورزی می باشند.

قیمت لوله ابیاری باغ در بازار

مشخصات فنی لوله های پلی اتیلن آبیاری :

همانطور که گفته شد این لوله های پلی اتیلن آبیاری در انواع متعدد تولید می شوند. این محصولات از لحاظ نوع ضخامت دارای ۱/۲ و ۱/۴ می باشند. همچنین در طول های مختلف ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰، ۴۰۰ و غیره ارائه می گردند.
تفاوت دیگر انواع این لوله های آبیاری در وزن ۶ کیلوگرم الی ۲۲ کیلوگرم و فشار کاری ۴ بار می باشد. به طور کلی سایز های تولید شده در این لوله ها به میزان ۱۰ میلی متر، ۱۶ میلی متر، ۳۲ میلی متر و ۵۰ میلی متر می باشد.

محاسن دیگر لوله های آبیاری باغ :

لوله های آبیاری باغ دارای نرمی و انعطاف پذیری بالایی هستند که جمع آوری ساده ای را بعد از پایان هر فصلی دارند.
عملکرد ویژه این محصولات موجب جلوگیری از مصرف زیاد آب و رشد آفات و علف های هرز می شود. همچنین دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی، سایش و غیره می باشد. به دلیل سطح داخلی جداره های صاف و صیقلی، این لوله ها از رسوب گیری جلوگیری می کنند. همچنین باتوجه به ابعاد ارگونومیکی که دارد، فضای زیادی را برای ذخیره در انبار نیاز ندارد.

قیمت لوله ابیاری باغ در بازار

قیمت لوله ابیاری باغ

برای دریافت قیمت روز لوله ابیاری باغ می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت لوله آبیاری قطره ای دینا پلیمر

لیست قیمت لوله آبیاری قطره ای دینا پلیمر

لیست قیمت لوله آبیاری قطره ای دینا پلیمر را از ما دریافت کنید. لوله آبیاری …

دیدگاهتان را بنویسید