تجهیزات آبیاری آریا
خانه / اتصالات پلی اتیلن / قیمت لوله و اتصالات آبیاری قطره ای در بازار

قیمت لوله و اتصالات آبیاری قطره ای در بازار

قیمت لوله و اتصالات آبیاری قطره ای و لوله پلیکا آدا پلاست در بازار از نرخ بالاتری برخوردار است ولی در وب سایت اینترنتی ما از قیمت بسیار پایینی برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده این محصول را خریداری نمایید.

قیمت لوله و اتصالات آبیاری قطره ای در بازار

کاربرد لوله و اتصالات آبیاری قطره ای

لوله و اتصالات آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت از جنس پلی اتیلن نیز تولید شده است و برای سیستم آبیاری قطره ای بیشترین کاربرد و استفاده را دارد که برای آب بندی و ایمنی لوله ها، تنظیم جریان آب، تغییر سایز لوله و تغییر مسیر جریان قایل استفاده است.
اتاصلات آبیاری قطره ای و لوله پلیکا رفسنجان با یکسری قطعات مانند: انواع بست ها، زانوها، تبدیل ها، سه راهی ها و سر شلنگ ها می باشد و در انواع سایزهای مختلف و با ضخامت های متفاوت برای انواع سایز لوله ها تولید و استفاده می شود و از همه مهمتر این محصولات مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش را دارد و سالیان زیادی می توانید از این محصول استفاده نمایید.

قیمت لوله و اتصالات آبیاری قطره ای

برای دریافت قیمت روز لوله و اتصالات آبیاری قطره ای می توانید از طریق شماره های درج شده  و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا به صورت آنلاین می توانید از این محصول مطلع شوید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت لوله آبیاری قطره ای دینا پلیمر

لیست قیمت لوله آبیاری قطره ای دینا پلیمر

لیست قیمت لوله آبیاری قطره ای دینا پلیمر را از ما دریافت کنید. لوله آبیاری …

دیدگاهتان را بنویسید