تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / قیمت نوار تیپ بسیار مرغوب در اصفهان

قیمت نوار تیپ بسیار مرغوب در اصفهان

قیمت نوار تیپ بسیار مرغوب در اصفهان از نرخ پایین تری برخوردار می باشد که شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

قیمت نوار تیپ بسیار مرغوب در اصفهان

کاربرد نوار تیپ

نوار تیپ آبیاری در دو نوع درزدار و پلاکدار تولید شده است و بیشترین کاربرد را در سیستم آبیاری قطره ای دارد و مخصوص برای آبیاری گیاهان ردیفی (مانند گل کلم، کاهو، فلفل، پنبه) و نیز گیاهان زراعی (گندم، ذرت، حبوبات) وسیله پخش آب به اندازه کافی نزدیک گیاه نصب می‌شود تا آب از طریق نفوذ عمقی در خاک به محدوده ریشه گیاه برسد.
نوار تیپ درزدار دارای یکسری درزها است که به وسیله آن می توانید آبیاری یکنواختی به تمامی ریشه گیاهان برساندی. نوار تیپ پلاک دار هم دارای قطره چکان سر خود است که به وسیله آن هم آبیاری یکنواختی به تمامی ریشه گیاهان می دهد.
یکی از ویژگی های منحصر به فردی که نوار تیپ دارد قابل استفاده در انواع زمین های کشاورزی و انواع شرایط آب و هوایی است و مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش را دارد.

معرفی نوار تیپ

نوار تیپ یکی از اجرای اصلی و مهم سیستم های آبیاری کشاورزی بخصوص آبیاری قطره ای است.
این محصول برای انواع کشت های زمین مورد استفاده قرار‌ می گیرد که از طریق پخش کننده آب در سیستم ها در نزدیک محصولات زراعی نصب و تعبیه می شود.
با این حال، آب مورد نیاز در محدوده ریشه گیاهان ارسال می گردد تا رشد بی رویه و عالی آن ها را فراهم کند. با نصب این نوار تیپ ها در نزدیک عمق خاک، مساحت و عمق کوچکی از زمین ها خیس می شود.
به وسیله این ویژگی نه تنها رشد همه جانبه گیاهان فراهم می شود بلکه دیگر علف های هرز و بیمار در نزدیکی محصولات رشد نمی کند. با استفاده از آبیاری از روش این نوار تیپ ها صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب فراهم می شود.

قیمت نوار تیپ بسیار مرغوب در اصفهان

انواع نوار تیپ

همانطور که گفته شد این نوارتیپ ها در دو نوع پلاک دار و درز دار تولید می شوند. نوع پلاک دار آن، به قطره چکان مجهز است اما نوع درز دار این نوار ها فاقد قطره چکان می باشد.
به جای آن درز های شبیه زیپ به شکل زیگزاگ بر روی آن طراحی شده است. در نتیجه قطرات آب از این طریق آرام آرام به پای گیاهان و دیگر محصولات می رسد. این نوار تیپ ها دارای تنوع سایز بندی، ضخامت، میزان فاصله بین قطره چکان یا درز ها و غیره می باشد.

قیمت نوار تیپ بسیار مرغوب در اصفهان

ویژگی نوار تیپ

نوار تیپ های پرکاربرد دارای ضخامت های متعدد ۲۰۰ و ۱۷۵ میکرون است. همچنین از فاصله دبی و آبدهی ۲۰ سانتی متر تشکیل شده است.

فاصله آبدهی های دیگر در این نوار تیپ ها در ۱۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر موجود می باشد. این نوار تیپ ها دارای مزیت های فراونی است که از جمله این مزایا وزن سبک و قابلیت حمل ساده است.
همچنین نصب و تعبیه انواع اتصالات به این نوار ها بسیار ساده است. این نوار تیپ ها در مقابل کود شیمیایی، اشعه ماورا بنفش، اسید ها و قلیا ها مقاوم و مستحکم می باشد. همچنین امکان توزیع و پخش آب مورد نیاز را بر روی سطوح خاک و زمین های کشاورزی فراهم می کند.

قیمت نوار تیپ بسیار مرغوب در اصفهان

قیمت نوار تیپ در اصفهان

برای دریافت قیمت روز نوار تیپ در اصفهان می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت از این محصول به صورت آنلاین خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت نوار تیپ 20 سانتی

قیمت نوار تیپ 20 سانتی دینا

جهت دریافت قیمت نوار تیپ 20 سانتی دینا با ما در تماس باشید. نوار تیپ …

دیدگاهتان را بنویسید