تجهیزات آبیاری آریا
خانه / آبپاش کامت / وارد کننده آبپاش کامت Komet اصل اتریش

وارد کننده آبپاش کامت Komet اصل اتریش

خدمات کشاورزی آریا واردکننده آبپاش کامت اصل اتریش همراه با ضمانت کالا و جدیدترین لیست قیمت آماده ارائه به سراسر کشور می باشد.

وارد کننده آبپاش کامت

 

آبپاش چه کاربردی دارد؟

آبپاش برای آبیاری بارانی استفاده می شود که برای خروج آب به صورت قطرات ریز و درشت بر روی گیاهان می باشد که برای زمین های کشاورزی، زمین فوتبال، باغ و … استفاده می شود که باعث صرفه جویی در مصرف آب و پاشیدن همزمان کود به محصولات می باشد.

برندهای معروف بسیاری از آبپاش ها وجود دارد که امروزه ا آبپاش کامت komet اصل اتریش بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

انواع آبپاش کامت

آبپاش کامت در دو نوع تمام دور و تنظیمی موجود می باشد. که در مدل های زیادی در بازار موجود می باشد:

 • آبپاش کامت 163
 • آبپاش کامت 162
 • آبپاش کامت R20
 • آبپاش کامت R8
 • آبپاش کامت F41
 • آبپاش کامت F43
 • آبپاش کامت F41/2

وارد کننده آبپاش کامت

مشخصات آبپاش کامت

آبپاش کامت اصل اتریش دارای یکسری مشخصات عمومی می باشند که به شرح زیر است:

 • محدوده پاشش آبپاش 19.5 تا 34.5 متر
 • محدوده دبی آبپاش 91 تا 25.82 متر مکعب در ساعت
 • قطر سوراخ نازل آبپاش 8 تا 16 میلی متر
 • تعداد نازل 5 عدد

معرفی آبپاش کامت :

آبپاش آبیاری کامت یکی از تجهیزات جانبی و کاربردی سیستم های آبیاری تحت فشار است که به دلیل مزایای عالی مورد استفاده کشاورزان قرار گرفته است.
این محصول در انواع مدل های مختلفی طراحی شده است که از انواع پاشش های آب کم، متوسط و زیاد برخوردار می باشند.
از این رو متناسب با متراژ زمین زراعی می توانید مدل مناسب را انتخاب کنید. عملکرد این مدل آبپاش های کامت اتریش به صورت آبیاری چکشی یا ضربه ای می باشد که آبیاری باکیفیت و یکنواخت را بر سطح ‌زمین تضمین می کند.
ویژگی مشترک همه این محصولات قابلیت پرتاب بالای آب، صرفه جویی در مصرف آب، آبیاری یکسان و غیره می باشد.

وارد کننده آبپاش کامت Komet اصل اتریش

شرح آبپاش کامت ۱۶۳ :

آبپاش آبیاری کامت مدل ۱۶۳ از سری دسته های محبوب است که از عملکرد باکیفیت برخوردار است. این محصول مناسب نصب و اجرای تمامی شرایط محیطی و جغرافیایی گرم، معتدل و مرطوب می باشد.
ابعاد و وزن این دسته از ابپاش های ابیاری بسیار مناسب و کاملاً استاندارد است که راه اندازی ساده ای را فراهم می کند. همچنین دارای قدرت پرتاب عالی با ویژگی پوشش دهی مناسب همه جانبه زمین های زراعی می باشد.

ویژگی آبپاش کامت ۱۶۳ :

آبپاش آبیاری کامت ۱۶۳ یکی از مدل های پرفروش است که از کارایی عالی برخوردار می باشد‌. این دسته از آبپاش ها دارای شعاع پاشش با میزان متوسط است که برای متراژ زمین های کشاورزی متوسط نیز مناسب می باشد. برای مثال گزینه ای عالی برای گلخانه ها، باغ، چمنزار ها و غیره است.
از ویژگی های سودمند آبپاش آبیاری کامت ۱۶۳، قابلیت مبدل شدن موقعیت تنظیمی به حالت تمام دور می باشد. گذشته از این ها می تواند برای نصب در حاشیه جهت پوشش دهی کامل زمین مدل کاربردی می باشد.

وارد کننده آبپاش کامت Komet اصل اتریش

مشخصات فنی آبپاش کامت ۱۶۳ :

آبپاش آبیاری کامت ۱۶۳، از شعاع پاشش آب به میزان 19.5 متر تا 34.5 متر و زاویه نازل ۲۳ درجه بهره می برد. همچنین دارای میزان آبدهی 4.91 تا 25.82 متر مکعب در ساعت (22 تا 114 گالن در دقیقه) و سطح پوشش دهی: 2521 الی 4367 متر مربع می باشد.
این آبپاش آبیاری کامت مدل ۱۶۳ دارای پنج نازل می باشد و قابلیت آبرسانی را به تمامی اطراف خود پخش می کند. این محصول از جنس بدنه مستحکم بهره مند است که طول عمر بالا را تضمین می کند.

لیست قیمت آبپاش کامت اصل اتریش

خدمات کشاورزی آریا واردکننده آبپاش کامت و تجهیزات آبیاری بارانی می باشد. به دلیل نوسانات قیمت برای دریافت جدیدترین لیست قیمت و مشخصات محصول با کارشناسان بخش فروش تماس فرمائید.

 

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید